Impregnated Core Pregnant Bursa Core


Impregnated Core Pregnant Bursa Core

Toote üksikasjad

Professionaalne ja viljakas tehases, HAINAISEN on üks juhtivaid Hiina immutatud core rase bursa core tootjad. Tere tulemast hulgi immutatud core rase bursa core meilt, oleme alati teile pakkuda odavaid tooteid.

Minu ehitus ja puurimine ehitus, ebakindlus ja muutlikkus rock on tekitanud palju probleeme normaalse puurimine ehitus. Laialdaselt kasutatakse PDC tera, soosib kõrge stabiilsus ja suur pooride moodustab kasutegur; kuid ehitusel, rock keerukus on palju kaugemale meie ootusi, muutlik rock võib takistada normaalset tööd PDC drill pit, õnnetuste nagu tera reeglitest või auk kadu võib juhtuda, seega mitte ainult mõjutavad drill bit kasutusaega, kuid ka pooride moodustab kvaliteeti.

Kuidas parandada olukorda, probleemi lahendada, samuti andma PDC Spetsiaalpuurid stabiilsem tulemuslikkuse ja parema kvaliteediga laialdaselt kasutajatele saab väljakutse kõik drill bits tootjatele. Jätkuvat veendumus "püüab kõige paremini teenindada kõiki kliente" Jinshuo firma on teinud suur läbimurre ja välja töötanud uue tehnoloogia — teemant kaetud PDC Drill Bit pärast tööd ligi aasta ja lugematuid ebaõnnestumist.

Teemant kaetud PDC Drill Bit on teemant tera kiht erilist käsitöö, mis paneb diamond kaitsekilega PDC drill bit kaudu töötava osaga pinnal. Eksperiment tunnistas, et: diamond film saab tera tugevuse parandamiseks, tõhusalt vähendada tõenäosust purustamise tera, tugevdada stabiilsus PDC drill bit, samuti pikendada eluiga PDC drill bit; teemant tera veelgi olemasolu suurendab gabariit kaitse mõju, pooride moodustavad kvaliteet on kõrgem; Vahepeal karedust ja teravust teemant film suurendab Iseterituvad tegevus PDC drill bit, nimelt drill tipptasemel natuke ette, mis oluliselt langetavaid kestus "drill bit vormimise" ja puurimine footage kiiresti.

Seal on kolme tüüpi teemant kaetud tera järgmiselt: teemant kaetud PDC ankur drill bit, PDC-coring drill bit teemant kaetud ja teemant kaetud PDC coring drill bit. Kolme tüüpi toode on kõik läbinud kontrolli tehnoloogia järelevalve ja kontrolli osakonna ning siseriikliku patendi märgistust.


Küsitlus
返回顶部